Pokaz Mody Badu Polska | Polska Miss 2023 Specjalny Pokaz!

Pokaz Mody Badu Polska | Polska Miss 2023 Specjalny Pokaz!

🌟 Wybory Polska Miss Badu Polska 2023 !

Dzisiaj zapraszamy was do obejrzenia fotorelacji z niezapomnianego doświadczenia jakie miało miejsce w miniony weekend. Jako marka Badu Polska mieliśmy zaszczyt być jednym ze sponsorów jednego z najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce - "Polska Miss 2023".

👗 Elegancja w wydaniu Badu Polska na Pokazie Polska Miss 2023

W tym wyjątkowym dniu na scenie pojawiły się najbardziej stylowe i niezwykłe ubrania damskie naszej marki. Wybrane uczestniczki konkursu Polska Miss zachwyciły publiczność nosząc kreacje projektu Badu Polska. Te chwile, w których spotyka się kolor, wzór i finezja, pozwolą Wam zobaczyć, jak piękno i styl doskonale łączą się w jedną harmonię.

💖 Miss Badu Polska: Chwila, w Której Justyna Haberka Otrzymuje Koronę

Z ogromną dumą i radością ogłaszamy, że Justyna Haberka zdobyła tytuł "Miss Badu" - reprezentantki piękna i elegancji marki Badu Polska. Ponadto, w tym wyjątkowym wieczorze, Justyna Haberka zdobyła najważniejszy tytuł wieczoru - "Miss Polska 2023".

🙏 Podziękowania dla Badu Polska Hurtownia Odziezy Damskiej!

Justyna Haberka wyraziła swoje podziękowania dla dyrektora marki Badu Polska Uğur Deniz Öğretmen za wsparcie udzielone w trakcie konkursu. Ta wyjątkowa współpraca zebrała ludzi razem, tworząc niezapomnianą atmosferę tego dnia.

🎥 Oto kadry z Konkursu Polska Miss 2023

Zachęcamy Was do obejrzenia tego wyjątkowego wydarzenia i odkrycia świata marki Badu Polska! Pamiętajcie, że styl nie dotyczy tylko ubioru, ale także stylu życia.
Podążając za naszą marką dodasz elegancji do swojego stylu!

#Badu #PolskaMiss2023 #MissBadu #konkurspiękności #JustynaHaberka #PokazMody #Piękno #Moda #BaduPolska

Læs næste

Marka Badu znalazła się w gronie czołowych wspieraczy konkursu Polska Miss 2023.

Efterlad en kommentar

Denne side er beskyttet af reCaptcha, og Googles Politik om beskyttelse af persondata og Servicevilkår er gældende.