Jeśli chcesz nosić swetry z turtlenkiem, oto kilka wskazówek dla Ciebie:

Jeśli chcesz nosić swetry z turtlenkiem, oto kilka wskazówek dla Ciebie:

Turtlenki to klasyczny zszywka podczas zimnej pory roku. Są wygodne i uniwersalne. Można je nosić z dopasowanymi spodniami, mini spódniczkami i są idealnymi elementami do układania.

Turtlenki mogą sprawić, że będziesz wyglądać szykownie i wyrafinowanie. Jeśli chcesz nosić swetry z turtlenkiem, oto kilka wskazówek dla Ciebie:

1. Wybierz odpowiedni rozmiar: Ważne jest, aby Twój sweter z golfem pasował do Ciebie idealnie, ponieważ nie powinien być zbyt ciasny ani zbyt luźny. Jeśli jest zbyt luźny, może sprawić, że będziesz wyglądać grubo i nieatrakcyjnie. Jeśli jest zbyt ciasny, innym będzie trudno oddychać wokół Ciebie! Więc dostać jeden, który pasuje dobrze na swoim ciele lub po prostu iść jeden rozmiar w górę, jeśli to możliwe.

2. Noś odpowiednią bieliznę: Noszenie odpowiedniej bielizny pod swetrem z golfem pomoże utrzymać ubrania na miejscu i zapobiegnie ich zsuwaniu się lub zerkaniu spod górnej warstwy odzieży. Możesz również nosić pod spodem koszulę z długim rękawem, aby żadna część Twojej skóry nie była widoczna podczas noszenia krótkich spódnic lub sukienek z tego typu warstwą odzieży na wierzchu!

3. Połącz w parę z innymi elementami: Turtlenki są świetnymi kawałkami warstwowymi, ponieważ.

Jeśli chcesz nosić swetry z turtlenkiem, oto kilka wskazówek dla Ciebie:

Czytaj dalej

Są one dostępne w różnych materiałach, takich jak wełna lub bawełna
Są wygodne i uniwersalne

Zostaw komentarz

Ovo web-mjesto zaštićeno je sustavom reCAPTCHA te se primjenuju Googleov Pravilnik o zaštiti privatnosti te Uvjeti pružanja usluge.